Naukowo udowodnione

Autorzy

Zostań autorem!

Zobacz wpisy autora

Prezes Fundacji

Zbigniew Machowski

Radca prawny w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Szczecinie. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończył aplikację prokuratorską. Wykonując zawód radcy prawnego kontynuuje tradycje rodzinne. Zawód radcy prawnego w formie indywidualnej kancelarii radcy prawnego wykonuje od 2007 roku. Jest patronem aplikantów radcowskich, których przygotowuje do wykonywania zawodu radcy prawnego. Doktorant na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, student MBA na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego. Jest wpisany na listę mediatorów Centrum Mediacji Gospodarczej przy Krajowej Radzie Radców Prawnych. Prywatnie uprawia sztuki walki w szczególności brazylijskie jiu jitsu, a także gra w squasha. Jest również pasjonatem Włoch, w tym ich historii, sztuki oraz literatury włoskiej.

z.machowski@kancelaria-machowski.pl 505 44 88 45

Zobacz wpisy autora

Fundacja Naukowo Udowodnione

Fundacja Naukowo Udowodnione przekazuje 100% przychodów na cele statutowe. Wspierając nasze działania, przyczyniasz się do upowszechniania wiedzy naukowej i popularyzacji nauki, co przekłada się na wzrost innowacyjności przedsiębiorstw.

kontakt@naukowoudowodnione.pl

Zobacz wpisy autora

Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich w Poznaniu

Patronat

Interdyscyplinarna jednostka badawcza o znaczeniu międzynarodowym, zajmująca się kompleksowymi badaniami naukowymi nad pozyskiwaniem i przetwarzaniem naturalnych surowców włóknistych oraz zielarskich. Instytut realizuje wiele krajowych i międzynarodowych projektów badawczych. Prowadzi wielokierunkową kooperację z licznymi jednostkami naukowymi na całym świecie, działa na potrzeby ochrony środowiska, rolnictwa, farmacji, medycyny, transportu, budownictwa oraz przemysłu spożywczego.

 

Zobacz wpisy autora

Redaktor Naczelny

Dorota Łozowicka

Doktor nauk technicznych, absolwentka Wydziału Techniki Morskiej Politechniki Szczecińskiej, adiunkt w Zakładzie Budowy i Stateczności Statku na Wydziale Nawigacyjnym Akademii Morskiej w  Szczecinie. Zainteresowania naukowe dotyczą bezpieczeństwa i eksploatacji  statków śródlądowych i morskich, a w szczególności zagadnień bezpiecznej ewakuacji ze statków, analizy zagrożeń w transporcie wodnym i zarzadzania bezpieczeństwem na jednostkach pływających.

Zobacz wpisy autora

dr inż.

Magdalena Kaup

Doktor nauk technicznych, absolwentka Wydziału Techniki Morskiej Politechniki Szczecińskiej, adiunkt w Katedrze Logistyki i Ekonomiki Transportu Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w  Szczecinie. Zainteresowania naukowe dotyczą bezpieczeństwa i eksploatacji  statków śródlądowych i morskich takich zagadnień jak projektowanie i eksploatacja statków morskich i śródlądowych, a w szczególności bezpieczeństwa i modeli funkcjonalnych statków, turystyki wodnej oraz organizacji i zarządzania w transporcie wodnym.

Masz pytanie?

Zadaj je autorom