Naukowo udowodnione

Autorzy

Zostań autorem!

Zobacz wpisy autora

Fundator Fundacji Naukowo Udowodnione

Zbigniew Machowski

Adwokat w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończył aplikację prokuratorską. Wykonując zawód adwokata kontynuuje tradycje rodzinne. Od ponad 10 lat prowadzi indywidualną kancelarię. Jest doktorantem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego oraz studentem Master of Business Administration (MBA). Posiada licencję doradcy restrukturyzacyjnego. Jest wpisany na listę mediatorów gospodarczych.

z.machowski@kancelaria-machowski.pl 512 290 055

Zobacz wpisy autora

Fundacja Naukowo Udowodnione

Fundacja Naukowo Udowodnione przekazuje 100% przychodów na cele statutowe. Wspierając nasze działania, przyczyniasz się do upowszechniania wiedzy naukowej i popularyzacji nauki, co przekłada się na wzrost innowacyjności przedsiębiorstw.

kontakt@naukowoudowodnione.pl

Zobacz wpisy autora

Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich w Poznaniu

Patronat

Interdyscyplinarna jednostka badawcza o znaczeniu międzynarodowym, zajmująca się kompleksowymi badaniami naukowymi nad pozyskiwaniem i przetwarzaniem naturalnych surowców włóknistych oraz zielarskich. Instytut realizuje wiele krajowych i międzynarodowych projektów badawczych. Prowadzi wielokierunkową kooperację z licznymi jednostkami naukowymi na całym świecie, działa na potrzeby ochrony środowiska, rolnictwa, farmacji, medycyny, transportu, budownictwa oraz przemysłu spożywczego.

 

Zobacz wpisy autora

Redaktor Naczelny

Dorota Łozowicka

Doktor nauk technicznych, absolwentka Wydziału Techniki Morskiej Politechniki Szczecińskiej, adiunkt w Zakładzie Budowy i Stateczności Statku na Wydziale Nawigacyjnym Akademii Morskiej w  Szczecinie. Zainteresowania naukowe dotyczą bezpieczeństwa i eksploatacji  statków śródlądowych i morskich, a w szczególności zagadnień bezpiecznej ewakuacji ze statków, analizy zagrożeń w transporcie wodnym i zarzadzania bezpieczeństwem na jednostkach pływających.

Zobacz wpisy autora

dr inż.

Magdalena Kaup

Doktor nauk technicznych, absolwentka Wydziału Techniki Morskiej Politechniki Szczecińskiej, adiunkt w Katedrze Logistyki i Ekonomiki Transportu Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w  Szczecinie. Zainteresowania naukowe dotyczą bezpieczeństwa i eksploatacji  statków śródlądowych i morskich takich zagadnień jak projektowanie i eksploatacja statków morskich i śródlądowych, a w szczególności bezpieczeństwa i modeli funkcjonalnych statków, turystyki wodnej oraz organizacji i zarządzania w transporcie wodnym.

Masz pytanie?

Zadaj je autorom

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: require(//wordpress/wp-blog-header.php): failed to open stream: No such file or directory

Filename: /index.php

Line Number: 294

Backtrace:

File: /index.php
Line: 294
Function: _error_handler

File: /index.php
Line: 294
Function: require


Fatal error: require(): Failed opening required '//wordpress/wp-blog-header.php' (include_path='.:/:/usr/local/php56/lib/pear') in /index.php on line 294

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /system/core/Output.php:528)

Filename: core/Common.php

Line Number: 573

Backtrace:

A PHP Error was encountered

Severity: Compile Error

Message: require(): Failed opening required '//wordpress/wp-blog-header.php' (include_path='.:/:/usr/local/php56/lib/pear')

Filename: /index.php

Line Number: 294

Backtrace: