Naukowo udowodnione

Konkurs NU

Fundacja Naukowo Udowodnione planuje organizację prestiżowego konkursu "LIDER Naukowo Udowodnione 2018", którego celem jest wyłonienie przedsiębiorstw i naukowców działających na rzecz rozwoju sfery B+R i podnoszenia innowacyjności gospodarki oraz certyfikuje produkty, które posiadają naukowe dowody na swoją skuteczność. Kapituła konkursu rokrocznie przyznawać będzie nagrody w kategoriach produktowych, biznesowych i naukowych. 

Oznaczenie produktów znakiem "LIDER Naukowo Udowodnione" jest dla klientów gwarancją jakości i informacją o najwyższych standardach oraz wykorzystaniu wiedzy naukowej w procesach produkcyjnych przedsiębiorstw. 

Chcesz pomóc nam w organizacji konkursu na 2018 rok?

Poszukujemy Partnerów i Sponsorów, którzy chcieliby wraz z nami zorganizować konkurs "LIDER Naukowo Udowodnione 2018" i mieć realny wpływ na kształtowanie i ocenę działalności naukowej oraz związków między nauką a biznesem. Skontaktuj się z nami na adres wspolpraca@naukowoudowodnione.pl

 

 

Masz pytanie?

Zadaj je autorom

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: require(//wordpress/wp-blog-header.php): failed to open stream: No such file or directory

Filename: /index.php

Line Number: 294

Backtrace:

File: /index.php
Line: 294
Function: _error_handler

File: /index.php
Line: 294
Function: require


Fatal error: require(): Failed opening required '//wordpress/wp-blog-header.php' (include_path='.:/:/usr/local/php56/lib/pear') in /index.php on line 294

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /system/core/Output.php:528)

Filename: core/Common.php

Line Number: 573

Backtrace:

A PHP Error was encountered

Severity: Compile Error

Message: require(): Failed opening required '//wordpress/wp-blog-header.php' (include_path='.:/:/usr/local/php56/lib/pear')

Filename: /index.php

Line Number: 294

Backtrace: